Muzej čokolade Zagreb u top 10% svjetskih atrakcija po Tripadviserovom Travelers’ Choice Awardu

Velike vijesti! Tripadvisor nam je javio da smo uvršteni u top 10% najboljih aktivnosti na putovanjima na svijetu!

Evo što kažu o nagradi:

Travelers’ Choice, ranije poznat kao Certificate of Excellence, prepoznaje poslovanja koja dosljedno dobivaju izvrsne recenzije. Dobitnici nagrade Travelers’ Choice nalaze se među 10% najboljih na Tripadvisoru. Dobitnici nagrade Travelers’ Choice određuju se na temelju kvalitete i količine recenzija i ocjena putnika objavljenih na Tripadvisoru tijekom 12-mjesečnog razdoblja.

Hvala Tripadvisoru, ali najviše hvala vama! Što prepoznajete naš konstantni trud, rad i ljubav koji ulažemo u naš i vaš muzej!