Potvrđeni Dani čokolade i kave 2023.!

Dragi ljubitelji čokolade, slastica i kave,

veliko nam je zadovoljstvo što možemo najaviti iduće Dane čokolade i kave u organizaciji Muzeja čokolade Zagreb! Nakon uspješnog eventa s početka 2022., koji je okupio više od 20 izlagača iz Hrvatske, Slovenije, BiH i Italije iz svijetova čokolade, kave, slastica i pratećih industrija, planiramo veći, zabavniji i još slađi događaj. Kratak podsjetnik na atmosferu koja je privukla preko 25.000 posjetitelja:

Idući Dani čokolade i kave održavaju se 23.-26.02.2023. Family mallu u Zagrebu. Na dvostrukoj kvadraturi, s novim štandovima za izlagače, s više popratnih sadržaja za posjetitelje, specijaliziranim programom za čokolatijere, radionicama za djecu i s produljenim radnim vremenom.

Zabilježite si termin, više informacija stiže uskoro. A ukoliko želite sudjelovati kao izlagač, onda nam se javite na dani.cokolade@muzejcokolade.hr i poslat ćemo Vam sve informacije.

Lijep pozdrav iz Muzeja čokolade Zagreb